tile_left_down
lang_left top lang_top
Latvian Russian English lang_right
lang_down
tile_right_down
PRODUKCIJA      
left
Kuģu tenti

Mūsu izgatavotajiem kuģu tentiem ir garantēti augsta kvalitāte. Mūsu priekšrocība pār konkurentiem ir tā, ka mēs izgatavosim tentu, kurš būs piemērots tieši Jums un par konkurētspējīgu cenu. Mēs vienmēr esam pretīmnākoši mūsu pastāvīgajiem un potenciālajiem klientiem. Mūsu kompānija gatavo kuģu tentus no visaugstvērtīgākā materiāla un izmanto visjaunāko tentu furnitūru visiem tentu veidiem. Mēs atradīsim individuālu pieeju katram pircējam, un līdz ar to atradīsim arī efektīvu sadarbības shēmu.

Mūsu firma tāpat izgatavos Jums jebkura izmēra, blīvuma tentus jebkuriem mērķiem.

Tatami cīkstoņu paklāji

Uzticot mums tatami un cīkstoņu paklāju izgatavošanu, sporta zālēm vai mājas lietošanai, pasūtītājs saņems garantētu produkta kvalitāti. Mēs strādājam priekš Jums, un cenšamies apmierināt jebkuras mūsu klienta vēlmes. Mēs cienām mūsu pasūtītājus, tāpēc pasūtot mūsu firmā tatami un cīkstoņu paklāju, Jūs saņemsiet ekskluzīvas lietas, kas tiks izgatavotas pēc Jūsu individuālā pasūtījumu.

Saviem klientiem mēs garantējam:

  1. Kvalitāti - izstrādājumi, kurus mēs izgatavojam, tiek pakļauti 100% kvalitātes kontrolei. Pārbaude tiek veikta gan izgatavošanas procesā, gan pirms tatami un cīkstoņu paklāji tiek nosūtīti klientam.
  2. Konkurētspējīgu cenu. Mūsu kompānijas priekšrocība - cena. Piemēram, pasūtot tatami vai cīkstoņu paklāju caur starpniekfirmu, Jums ir jāmaksā procents. Mēs esam šīs preces tiešie ražotāji, kas ekonomē mūsu klientu laiku un naudu.
  3. Īsi pasūtījuma izpildes termiņi. Izgatavojot pie mums tatami vai cīkstoņu paklāju, mēs pārsteigsim Jūs ar īsu darba izpildes termiņu un kvalitāti.

Bokseru ringu klāji

Mūsu kompānija strādā dažādu tentu veidu izgatavošanas tirgū jau 10 gadus. Mēs izgatavojam arī cīkstoņu paklājus, bokseru ringus, kā arī tatami. Praktiski jebkuru Jums nepieciešamo izstrādājumu.

Mūsu tirdzniecības marka ir pārstāvēta daudzos Krievijas un NVS klubos. Mēs izgatavojam gan standarta bokseru ringus, gan arī pēc individuāla pasūtījuma.

Piemēram, treniņu vai sacīkšu bokseru rings.

Bokseru treniņa rings – grīdas rings (bez paaugstinājuma), kura cīņas zona ir 5х5 m. Klājs tiek klāts uz grīdas un apklāts ar armētu PVH. Tāpat arī visi bokseru ringa pārvalki un tauvas tiek izgatavoti no tā paša materiāla kā grīda.

Bokseru sacīkšu rings nedaudz atšķiras no treniņu ringa. Podiuma izmērs ir nedaudz lielāks nekā treniņu ringam - 7х7х1 m. Mēs izgatavojam jebkura veida bokseru ringus, neatkarīgi no izmēriem un materiāla biezuma.


right
down_m_top
copyright Tentu
remonts
dm_sp Tentu
izgatavošana
dm_sp Produkcija dm_sp Kravas
autostavvieta
dm_sp Reklāma uz
tentiem
dm_sp Karkasu
remonts
dm_sp Foto
galerija
dm_sp Kontakti
down
Designed and Hosted by HOSTLINE