tile_left_down
lang_left top lang_top
Latvian Russian English lang_right
lang_down
tile_right_down
KARKASU REMONTS      
left

Mūsu kompānijas pakalpojumu klāstā ietilpst arī piekabju karkasu remonts. Ļoti bieži puspiekabju un piekabju ekspluatācijas procesā, karkasi izjūt smagu slodzi, kā rezultāts to salūšana vai citi bojājumi. Šajā gadījumā ir nepieciešams profesionāls piekabes karkasa remonts.


Tentu remontā ir nepieciešama ne tikai prasme, bet arī izpildes kvalitāte un profesionalitāte šajā sarežģītajā darbā. Mūsu kompānija izpildīs karkasa piekabes remontu tā, lai pēc remonta tas varētu kalpot pietiekami labu laiku, lai Jums nerastos nepieciešamība veikt atkārtotu remontu. Tādēļ ir jāveic tikai profesionāls remonts. Mēs varam Jums garantēt, ka pēc mūsu remonta Jūsu puspiekabes vai piekabes karkass kalpos ilgāk un saglabās kvalitāti.

Mūsu firma izpildīs piekabju karkasu remontu visaugstākajā līmenī. Tam mēs izmantojam jaunākās tehnoloģijas un mūsdienīgākās metodes un materiālus. Karkasus remontē kvalificēti meistari, kuriem ir liela pieredze šo pakalpojumu jomā.

Tāpat mūsu pienākumos ietilpst individuāla pieeja katram mūsu klientam. Mūsu kompānija ar lielu atbildību veic savu darbu - piekabju karkasu remonta.


right
down_m_top
copyright Tentu
remonts
dm_sp Tentu
izgatavošana
dm_sp Produkcija dm_sp Kravas
autostavvieta
dm_sp Reklāma uz
tentiem
dm_sp Karkasu
remonts
dm_sp Foto
galerija
dm_sp Kontakti
down
Designed and Hosted by HOSTLINE